Oceń artykuł: O nas

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
ocena: 4,21 na 5 możliwych
na podstawie 19 głosujących osób.
Loading ... Loading ...

O nas

IMG_0166

Naszym marzeniem jest, aby dzieci bez widocznego wysiłku, bez stresu i bez płaczu osiągnęły granice, które będą nas zdumiewały. Chcemy by nasze dzieci bawiły się. Chcemy aby były otwarte na świat, niezwykle pomysłowe, miały bogaty słownik, rysowały, malowały, śpiewały, tańczyły oraz posiadały niepohamowany głód wiedzy. Jednocześnie chcemy by pozostały indywidualnościami, które czują się w Łączce bezpieczne i szczęśliwe.

„Łączka Bączka mieści się w domu jednorodzinnym na warszawskim Ursynowie. Wyposażenie spełnia standardy wymagań bezpieczeństwa i higieny a także naszych milusińskich.

Do dyspozycji maluchów oddajemy oddzielną salę do wypoczynku (śpią tylko te dzieci, które tego potrzebują), trzy monitorowane sale do nauki i zabawy. Aby dzieci mogły cieszyć się świeżym powietrzem, do zabawy zaadoptowaliśmy duży taras dla najmłodszych i ogród dla dzieci starszych.

Naszym podopiecznym zapewniamy pełne wyżywienie wraz z napojami.
Podawane przez nas posiłki są przygotowywane i dowożone są przez firmę cateringową specjalizującą się w żywieniu dzieci żłobkowych i przedszkolnych”.